Torba dla Karoliny.

Mar
2016
06

posted by on Projektowanie i szycie, szycie

No comments

Nie ma to jak szyć dla Kogoś. Napisałam do Karoliny, że odkąd mam maszynę to nie mogę przestać szyć. Uszyłam torbę, zrobiłam zdjęcie i wysłałam do Karoliny, wielbicielki płóciennych torebek, z zapytaniem czy może by taką chciała. Odpowiedz była z góry wiadoma.

IMG_7138

Wycięłam paski na wszystkie boki torby oraz spód z zapasem na szwy po 1 cm oraz z zapasem na górze po 2 cm aby mieć zapas materiału na wykończenie. IMG_7142

IMG_7149

IMG_7148W trakcie szycia boków wszyłam lamówkę od środka oraz z zewnętrznej strony. Wycięłam dodatkowe paski na kieszonki po bokach które również miały maskować szwy wewnętrzne. Spód torby wzmocniłam dodatkową warstwą materiału.

IMG_7151

Następnie wymierzyłam dwa paski na uchwyty. Zszyłam na maszynie i przyszyłam do torby z zewnętrznej strony. Z filcu uszyłam rower który chciałam przyszyć z boku torby. Taki był początkowy zamysł, ale po przyłożeniu jakoś to wszystko nie współgrało, więc zrezygnowałam. Wewnętrzna kieszeń była uszyta na pompkę do roweru, ale myślę że spokojnie może posłużyć na miejsce na np. parasolkę.

IMG_7200

IMG_7197

IMG_7196

IMG_7187

Kochana Karolino mam nadzieję, że będzie Ci służyć!:)

Tags: , , ,

Leave a Reply