Szary T-shirt na trzy sposoby.

Kwi
2016
19

posted by on dziannina dresowa, jak uszyć, Projektowanie i szycie

No comments

Codziennie wstaję o 5.20 do pracy. Lekki makijaż, ułożenie włosów, ubranie, kanapka na drugie śniadanie i idę. A przepraszam, jeszcze poranna kawa, nie mogłabym o niej zapomnieć. Ubranie do pracy staram się przygotowywać dzień wcześniej. Czasem, zdarza mi się nie zrobić nic i wtedy doceniam mój zwykły szary t-shirt. Och jak ja kocham moją maszynę, dzięki niej nie muszę biegać po sklepach w poszukiwaniu wymarzonych ciuchów. Uwielbiam proste rozwiązania, a one zwykle są trudniej dostępne.

Na co warto zwrócić uwagę kupując T-shirt?

Na wykrój dekoltu. Jeżeli mamy krótką szyję wybieramy dekolt w kształcie serka, jeżeli nasza szyja jest długa dekolt bluzki może mieć kształt okrągły. Bluzka w kształcie serka ogólnie wydłuży naszą sylwetkę.  Zwracamy uwagę też na materiał. Materiały sztywne dobrze maskują dodatkowe kilogramy, a dzianiny będą podkreślać wszystkie niedoskonałości. I najważniejsza zasada nie kupujemy większego rozmiaru bluzki z zamiarem ukrycia tego i owego, bo uzyskamy efekt odwrotny i naszej sylwetce dodamy jeszcze parę kilogramów. Talie podkreślamy, nawet jeżeli jej nie mamy:)

IMG_7435

Uniwersalność zwykłego t-shirtu daje wiele możliwości, a zarazem nie komplikuje szybkiego doboru ubrania. Dlatego dziś wysuwam propozycję z t-shirtem w roli głównej. T-shirt uszyty z cienkiej, ale nie prześwitującej bawełny. Dekolt zakończony wstawką z tego samego materiału, rękawy odwrócone i podszyte.

IMG_7438

IMG_7418

 

 

 

Tags: , , , , , ,

Leave a Reply