Przygotuj swoje ciało na lato.

Kwi
2013
13

posted by on Kosmetyki, oliwka do ciała, oliwka terapeutyczna, oliwka terapeutyczna palmer's opinie, oliwka terapeutyczna palmers, palmers oliwka terapeutyczna, Recenzje kosmetyków/ pielęgnacja

No comments

W trakcie zimy dbamy o ciało, ponieważ niska temperatura nadmiernie je wysusza. Pragniemy jedynie ukojenia i odżywienia. Wiosną, a później latem zaczynamy dbać o ciało, z innego powodu 😉 Oczywiście pragniemy mieć super jędrne i gładkie ciało, aby bez skrępowania pokazać je w krótkiej sukience.

Znacie oliwkę do ciała która nie brudzi ubrań, szybko się wchłania i cudownie pachnie? Ja znam i dziś o niej piszę. Palmer’s oliwka terapeutyczna to produkt warty polecenia i bez problemu pomoże wam przygotować ciało na lato. Oliwka jest ze mną już dłuższy czas.

 

Palmer’s Cocoa Butter FormulaSkin Therapy Oil (oliwka terapeutyczna) i-palmers-skin-therapy-oil-specjalistyczna-oliwka-terapeutyczna-do-ciala-150-ml
Skład masło kakaowe, olej sezamowy, olej rzepakowy, olej z dzikiej róży
Działanie Dzięki opatentowanej formule zawarte składniki aktywne są lepiej wchłaniane przez skórę. Ma szeroki zakres działań, walczy z bliznami, rozstępami, suchą i zniszczoną skórą oraz ze starzeniem się skóry.
Zapach bardzo przyjemy zapach masła kakaowego
Jak często ją się stosuje? Ja stosowałam na początku codziennie, później różnie, na zmianę z balsamem. Dla lepszych efektów lepiej stosować codziennie przez dłuższy okres czasu.
Kiedy najlepiej ją stosować? Po prysznicu, kiedy krążenie jest pobudzone  oliwka się super wchłania. Można oczywiście też przed wyjściem z domu.
Czy po posmarowaniu ciało się „lepi” tak jak jest to w przypadku większości oliwek? Nie, oliwka na prawdę szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości skóry.
Czy oliwką można smarować twarz ? Tak, zwłaszcza jak jest podrażniona i wysuszona. Oliwką smarujemy całe ciało i twarz.
Czy jest to produkt hypoalergiczny? Czy zawiera parabeny ? Tak, jest to produkt hypoalergiczny, jest też testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.
Czy oliwkę mogą stosować kobiety w ciąży ? Nie odnalazłam informacji na temat badań pod tym kątem. Marka proponuje inną linie dla kobiet w ciąży.
Czy oliwką można zlikwidować już istniejące rozstępy?  Jeżeli rozstępy są świeże( czerwone) na pewno pomoże w złagodzeniu ich wyglądu. Tak jak większość kosmetyków już istniejące stare rozstępy( białe, cieliste pręgi) nie będzie w stanie zdziałać cudów.
Czy zredukuje blizny? Na pewno po dłuższym okresie stosowania, blizny po prostu ładniej wyglądają. Są wygładzone i mniej widoczne. Mam wrażenie jak by skóra była bardziej jednolita.
Czy oliwkę można stosować po opalaniu? Jak najbardziej podrażniona skóra po opalaniu jest łagodzona przez oliwkę. Na następny dzień można opalać się na nowo:)
Czy produkt jest wydajny? Jest bardzo wydajny w lecie stosowałam ją codziennie, później w zimie na zmianę z balsamem, ale mam ją jeszcze do dziś. Produkt jest trwały przez 24 miesiące po otwarciu.
Czy łagodzi suchą skórę?  Bardzo dobrze łagodzi skórę. Pozostawia ją miękką, pachnącą i aksamitną w dotyku.
Czy preparat brudzi ubrania? Nie, nie brudzi ubrań, nie mogłam w to długo uwierzyć 🙂
Cena około 45 zł ( dostępny w aptekach)
Moja ocena końcowa 10/10

Tags: , , , ,

Leave a Reply