Przygotowania panny młodej.

Lip
2013
31

posted by on 10 zasad pielęgnacji skóry twarzy, aby mieć promienną twarz, co zrobić, dobre produkty do oczyszczania, pielęgnacja, zasady pielęgnacji

No comments

Dziś pokrótce, w 5 punktach, o przygotowaniach panny młodej. Trochę o pielęgnacji skóry przed ślubem i parę własnych przemyśleń, zapraszam 😉

1.Oczywiście nie zostawiamy niczego na ostatnią chwile.

Jeżeli macie zamiar pójść do kosmetyczki i wykonać jakikolwiek zabieg, to po pierwsze zróbcie go wcześniej, aby sprawdzić czy nie jesteście uczulone na składniki, a po drugie wybierzcie sprawdzoną kosmetyczkę. Hennę brwi, farbowanie włosów, robimy przynajmniej tydzień wcześniej.

2. Używamy produktów sprawdzonych.

A jeżeli macie zamiar kupić nowe kosmetyki, to również zróbcie to wcześniej. Przetestujcie, czy was nie uczuli i czy będzie dobry dla waszej skóry. Najlepszy kosmetyk polecony i sprawdzony w 100 % przez przyjaciółkę, może okazać się nic nie wartym produktem.

3. Pielęgnacja twarzy.

Dobrze jest wykonać peeling twarzy. Pozbywamy się martwego naskórka, a skóra staje się gładsza. Panie o cerach naczynkowych, alergicznych mają większy problem z doborem odpowiedniego produktu, ponieważ peelingi mechaniczne mogą dodatkowo podrażniać. Polecam skorzystać z peelingów enzymatycznych lub peelingów kremowych. Po wykonaniu peelingu, na twarz nakładamy maseczkę intensywnie odżywiającą lub nawilżającą.

4. Czy to jest Ona???

Panna Młoda: Będę tak wyglądać, że wszystkich zaskoczę, nikt mnie nie pozna!!! W dzień ślubu bądźcie lepszą wersją siebie, wyglądajcie zniewalająco pięknie, ale pozostańcie w tym wszystkim sobą.

5. Będę mieć wszystko – będę choinką.

Tam falbana, tam kwiatek, koronka, złota wstążka, kapelusz, niebieski krawat, brylanty, perła i złote kolczyki. Pamiętajcie wszystko z umiarem. Jeżeli nie możecie zdecydować się na jedną sukienkę kupcie dwie i przebierzcie się po północy.

Tags: , , , , ,

Leave a Reply