Makijaż do pracy.

Lut
2016
28

posted by on makijaż

No comments

Chyba ciężko określić jaki dokładnie powinien być. Przede wszystkim zależy od charakteru pracy jaką wykonujemy i jak chcemy zostać w niej odbierani. Przed malowaniem dobrze zwrócić uwagę na to, w co jesteśmy ubrani. Zawsze byłam zwolenniczką pewnego minimalizmu, dlatego w swoim wyborze kieruję się zasadą, więcej nie znaczy lepiej.

IMG_7063

IMG_7065

Dla mnie makijaż do pracy ma ukryć zmęczenie np. po nieprzespanej nocy, ma też być świeży i dodawać blasku twarzy. Niezawodny w tym przypadku jest róż, który kładę nie tyko na policzki, ale także na powieki i odrobinę pod brwiami, i na brodę. Dobrze też zwrócić uwagę na dobór pudru, musi być trwały i dobrze ujednolicać naszą skórę. Zwykle, aby uzyskać taki efekt mieszam dwa naraz, jeden intensywnie kryjący i drugi np. z drobinkami rozświetlającymi. Pod oczy przed malowaniem wklepuję krem, zwłaszcza zimą, kiedy mam bardziej suchą skórę. Linie wodną oka podkreślam białą kredką, a brwi zaznaczyłam ciemnym cieniem.

Co użyłam do malowania?

IMG_7000

Puder Max Factor Miracle Match oraz Max Factor Lasting Performance, róż Max Factor Creme Puff Blush Seductive pink nr 15, cienie w odcieniach brązu z paletki Bare Minerals, czarna i biała kredka Inglot, pomadka Sephora 07 gorgeous peach.

Tags: , , , ,

Leave a Reply