Kosmetyki Hean.

Wrz
2013
20

posted by on 10 zasad pielęgnacji skóry twarzy, aby mieć promienną twarz, baza pod makijaż, Kosmetyki, Podkłady, zasady pielęgnacji

No comments

Hean to nic innego jak polska marka kosmetyków kolorowych. Bogaty asortyment, pozwala wybrać coś dla siebie. Mam wrażenie, że tyle razy, ile wchodzę na ich stronę to widzę jakieś nowości:) Kupiłam podkład Matte Touch Oil Free i bazę wygładzającą pod makijaż Smoothing Make Up Base.

Z podkładu jestem bardzo zadowolona. Fajne odcienie, dobra konsystencja, podkład jest trwały, a cena niska.

TWARZ_podklad-mat-touch-detalDziałanie: Trwale kryjący podkład, wygładza skórę. Polecany dla skóry normalnej, mieszanej, tłustej. Ma mieć działanie matujące, choć przyznam że w ogóle nie matowi skóry.  Dostępny jest w 5 odcieniach. Używam świetlistego beżu, którego odcień znajduje się pomiędzy najjaśniejszym a drugim w kolejności.

Konsystencja: Bogata, aksamitna w dotyku.

Wchłanianie: Podkład bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wiąże się z kremem, czy bazą. Nie pozostawia smug, nie roluje się na twarzy.

Wygląd skóry po nałożeniu podkładu: Ponieważ używam świetlistego beżu, mam wrażenie że skóra wygląda na wypoczętą i odświeżoną. Koloryt jest wyrównany, drobne niedoskonałości niewidoczne. Z tymi większymi musimy jeszcze powalczyć, używając korektora.

Wydajność/ opakowanie: Jest wydajny, a bogata konsystencja pozwala na używanie w małych ilościach. Niestety opakowanie jest wielkim rozczarowaniem. Ciężko ściągnąć ochronną nakrętkę, co zmusza czasem do odkręcania i wyciągania nakrętki wraz z pompką. Jak na razie nie mam zaszczeżeń do samego dozownika.

Bazę pod makijaż użyłam dopiero dwa razy, więc końcowej opinii nie mam. Minusem jest konsystencja, za bardzo wodnista. Więcej napiszę innym razem 🙂

Tags: , , ,

Leave a Reply