Jak one to robią ? Czyli Palmer’s Body Gloss.

Maj
2013
21

posted by on Balsam na lato, jak sie pomalować, Kosmetyki, palmers, palmers oliwka terapeutyczna, palmers żel do mycia twarzy

1 comment

Ile razy przeglądam zdjęcia z pokazów, to zawsze nie mogę się napatrzyć na złoto – perłowe odcienie skóry modelek, czy znanych osób. Próbowałam uzyskać taki sam efekt smarując ciało balsamem, a później omiatając je bronzerem z rozświetlaczem. Efekt był zadowalający, ale niestety pojawił się też wielki minus – brudne ubranie:(

Dziś przedstawiam produkt, który pomoże wam połączyć efekt rozświetlonej skóry z nawilżeniem i aksamitną gładkością, oczywiście bez śladu na ubraniach.

3a5da501a2ff8ec693ddad43710b50c0

Palmer’s Body Gloss

Skład i Działanie:

Masło kakaowe doskonale wnika w skórę, pozostawiając ją gładką i nawilżoną. Skóra jest miękka w dotyku, ale jednoczenieśnie jędra i napięta.

Wiatmina E zapobiega wysuszeniu i chroni przed utratą wody. Również nawilża, a dodatkowo działa przeciwzapalnie, usuwając wole rodniki z powierzchni skóry.

Konsystencja: Bardzo gęsta, ale dobrze się wchłania. Polecam nabierać niewielką ilość produktu i dokładać w razie potrzeby.

Zapach: Wszystkie produkty Palmer’s pięknie pachną, choć muszę przyznać, że najbardziej kocham zapach masła kakaowego.

IMG_1389Skóra po aplikacji: Bardzo delikatna i gładka w dotyku. Jest też dobrze nawilżona, co daje efekt świeżego wyglądu. Co bardzo ważne, pomimo gęstej konsystencji balsam nie lepi się na skórze i szybko w nią wnika. Efekt rozświtlenia jest bardzo mocny, proponuje rozsmarujcie najpierw niewielką ilość i sprawdzcie czy jeszcza potrzebna wam kolejna aplikacja. Oczywiście Body Gloss możecie użyć jako balsam do całego ciała. Już nie mogę się doczekać efektu jaki da na opalonej skórze:). No i jeszcze raz to powtórzę nie brudzi ubrań, stosujcie bez obaw, już przetestowałam.

 

O czym trzeba pamiętać w makijażu na wielkie wyjścia w pięknej sukience?

Zawsze gdy robimy mocniejszy makijaż do sukienki odsłaniającej ramiona, musimy pamiętać aby przypudrować również widoczne partie ciała. Na prawdę nic się tak nie gryzie, jak piękny makijaż na twarzy i ciało o ton jaśniejsze lub ciemniejsze. Dekolt możemy dodatkowo omieść pudrem brązującym z drobinkami. A na ręce proponuje Palmer’s Body Glossy.

Tags: , , ,

1 comment

Trackback e pingback

  1. Makijaż okazjonalny. | Kredka i PędzelKredka i Pędzel
    [...] pamiętając o uszach i szyi, a także o ramionach i dekoldzie. Przypominam o moim faworycie Palmers Body Gloss na resztę…

Leave a Reply