Bronzer, róż, puder rozświetlający – gdzie nakładać w makijażu dziennym ?

Maj
2013
12

posted by on aby mieć promienną twarz, cieniowanie twarzy, delikatny makijaż, jak malować bronzerem, jak malować różem, jak sie pomalować, jak skrócić nos, jak wykonać szybki makiajż, makijaż, makijaż do pracy, makijaż dzienny, makijaż z różem, modelowanie twarzy, owal twarzy, puder sypki, sephora bronzer, sephora rozświetlacz

1 comment

Bronzer, róż, czy puder rozświetlający możemy używać w dziennym makijażu, ale nie w zbyt dużej ilości. Produkty te pomagają nam w modelowaniu twarzy. Nadają skórze ładnego wyglądu.

Bronzerem możemy wyszczuplić policzki. Musimy położyć go dokładnie pod kością policzkową. Nakładamy od środka twarzy i wyprowadzamy na zewnątrz. Robimy to pędzlem skośnym lub o regularnym kształcie. Jeżeli położymy za dużą ilość bronzera w jednym miejscu, rozcieramy dużym i szerokim pędzlem. Nie ścieramy chusteczką, czy wacikiem.

twarzbrozner

Bronzer nie może wychodzić dalej niż źrenica oka. Możemy dla ułatwienia palcem z nałożonym bronzerem znaleźć miejsce pod kością policzkową i jednym ruchem pociągnąć  w stronę ucha.

Podstawowe miejsce różu to kość policzkowa. Nakładamy w miejsce, gdzie naturalnie się rumienimy. Jeżeli nie będziemy używać bronzera możemy położyć go trochę więcej idąc ku skroni.

 

49938_250

 

Puder rozświetlający nakładamy na szczyt kości policzkowej. Nie może wychodzić za źrenicę oka. Staramy się także nie kłaść go zaraz pod dolną powieką oka, zwłaszcza w te dni, kiedy nasze oczy są podkrążone, czy opuchnięte. Polecam ten z Inglota. Jest biały, dlatego można go wykorzystać do każdego makijażu. Nie będzie bardzo podkreślał zmarszczek mimicznych. Rozświetlacze perłowe wchodzą w załamania skóry i je uwydatniają.

 

Nie możemy używać tych produktów w dużej ilości w makijażu dziennym, który ma jedynie podkreślać nasze naturalne atuty. Mocne cieniowanie twarzy w świetle dziennym będzie bardzo widoczne.

Tags:

1 comment

  1. Karolcia

Trackback e pingback

No trackback or pingback available for this article

Leave a Reply